Fight Club Bratislava

Mnoho mužov vie o oblastiach svojho života, v ktorých potrebujú zmenu, no chýba im sila alebo výdrž alebo povzbudenie v tomto zápase a k nakopnutiu k novým návykom v danej oblasti. No a presne to adresuje tento 10-týždňový spoločný zápas s názvom Fight Club. Príď na úvodné stretnutie a vydaj sa na nové dobrodružstvo s Bohom a ostatnými mužmi.

Novinkou v tomto už druhom kole Fight Clubu je LITE verzia, ktorá nebude až taká náročná ako FULL verzia, no po jej zrealizovaní aj tak zažijete silný posun dopredu aspoň v jednej, vami vybranej oblasti.

Kick-Off meeting (úvodné stretnutie), bude v nedeľu, 30.9. o 20:00 v Bratislave (Trnavská cesta 67) a v pondelok, 1.10. vo večerných hodinách v Žiline.

Prihlásiť sa môžete kliknutím na nižšie-uvedený link.

Kick-off stretnutie – prihláška

Veteráni, ktorí už Fight club absolvovali, vedia, o čo ide. Pre ostatných, ktorí sa do Fight Clubu chystajú zapojiť po prvý krát, máme krátke videá, v ktorých je predstavený Fight Club a jeho jednotlivé oblasti.

Video 1: Čo je Fight club

Video 2: Fyzická oblasť

Video 3: Emočná oblasť

Video 4: Vzťahová oblasť

Video 5: Duchovná oblasť

Nemôžeme ti sľúbiť, že to bude ľahké, ale môžeme ti sľúbiť, že na konci nebudeš rovnaký ako na začiatku. Budeš lepší muž!

Tešíme sa na teba 30.9. o 20:00.