2% z dane – Chata v Račkovej doline

Milí priatelia,

v roku 2004 sme prevzali do plnej svojej správy Chatu Komenského v Račkovej doline. Odvtedy ju prevádzkujeme a zároveň aj rekonštruujeme. Na jar 2015 sme zrealizovali rozsiahlu rekonštrukciu spoločenských miestnosti. Z milosti Božej sú teda tri a pol zo štyroch poschodí už hotové, pričom sme preinvestovali vyše 373,000 Eur.

Tento rok by sme radi v prípade dostatku financií dokončili celé prvé poschodie (spoločné toalety, prestavba turistických izieb,…). Je to veľká výzva a preto sa modlíme a hľadáme jednotlivcov aj zbory, ktoré by toto dielo finančne podporili:

* darovaním 2% z daní

* dobrovoľnými darmi

Z plánovaného rozpočtu 85,000 Eur, sa nám doteraz podarilo zabezpečiť polovicu. Chcel by som Vás poprosiť, či by ste mohli informovať ľudí okolo seba, známych, priateľov o možnosti podporiť toto dielo. Vopred ďakujem aj za Vaše 2%, ak sa tak rozhodnete.

V prílohe posielam list, leták a vyplnené Vyhlásenie na 2% z daní. Dá sa stiahnuť aj priamo z našej stránky www.innetwork.sk spolu s potvrdením pre zamestnávateľa. Viac informácií o chate aj s fotografiami nájdete aj tu.

Srdečne vopred ďakujem,

Palino Šinko