GSK Future Leaders Programme  – práca pre absolventov VŠ – prihlášky do 31. mája 2018

Milé kolegyne, milí kolegovia,

Future Leaders Programme (FLP) je 3 ročný program zameraný na Commercial Management v Consumer Healthcare, ktorý otvárame v Českej republike a na Slovensku. Účastník programu má v rámci 3 ročných rotácií (sales, marketing, a dalšie) možnosť vyskúšať si rôzne pozície na komerčných oddeleniach GSK Consumer Healthcare. FLP je vynikajúca cesta, ako naštartovať svoh kariérny rozvoj a získať jedinečnú možnosť stať sa budúcim lídrom!v GSK otvárame jedinečnú pracovnú příležitosť pre absolventov VŠ – Future Leaders Programme.

Program je otvorený pre študentov, ktorí práve končia svoje štúdium, poprípade pre absolventov do 1 roku po skočení VŠ štúdia, forma úväzku je na hlavný pracovný pomer. Podmienkou je výborná znalosť anglického jazyka (prijímacie konanie prebieha v angličtine). Predchádzajúce pracovné skúsenosti nie sú podmienkou, avšak hľadáme aktívnych mladých ľudí, ktorí sa ideálne venujú rôznym mimoškolským aktivitám – školské spolky, športové kluby atď.

Prihlášky do program a bližšie informácie nájdete na našej webovej stránke:

https://careers.peopleclick.com/careerscp/client_gsk/external1931/en-us/gateway.do?functionName=viewFromLink&jobPostId=370961&localeCode=en-us

Prihlášky sú otvorené do 31. mája 2018.

Ak budete mať akékoľvek otázky k programu, neváhajte sa obrátiť na Lenku Kubičárovú (lenka.x.kubicarova@gsk.com).

Želám vám pekný zvyšok dňa.

Janka


Dear all,

this is to announce that we are opening programme for graduates Future Leaders programme. It is a 3-year programme in Commercial Management Consumer Healthcare which provides a unique opportunity to start a career at GSK in the Czech Republic or Slovakia.

The candidates may apply till May 15th.

https://careers.peopleclick.com/careerscp/client_gsk/external1931/en-us/gateway.do?functionName=viewFromLink&jobPostId=370961&localeCode=en-us

Kind regards,

Mgr. Samanta Kołek Karwatová

Recruitment Coordinator – AMS Complementary Worker
Global HR Operations

GSK
Galvaniho 7/A, 821 04 Bratislava
Email:  samanta.s.kolekkarwatova@gsk.com
Tel:      + 421 232 784 621