Modlitby za Filipa Macinského

31.10.2018

Filip je už doma z nemocnice a zotavuje sa. Je oslabený a má veľa liekov, čaká sa na nastavenie dlhodobej liečby. Prosíme o modlitby za úplné uzdravenie a tiež múdrosť v postupovaní pri zmene jeho životného režimu.

Ďakujeme za doterajšiu podporu a modlitby. Nika Macinská

 

26.10.2018

V pondelok (22.10.) na CT sa zistilo, že došlo k pľúcnej embólii. Filipa previezli do NÚSCH, kde bol celý čas na intenzívke. Operácia bola nevyhnutná a prebehla. Filip má masívnu a rozsiahlu trombózu. Veríme, že z najhoršieho je momentálne vonku.

Vzhľadom na jeho nízky vek je táto situácia neštandardná a tak sa hľadajú príčiny vzniku takej rozsiahlej trombózy, prognózy sú rôzne. Štatisticky sa tieto stavy opakujú. Takže by to chcelo zázrak, aby sa to už nestalo.

Ďakujem za modlitby. Nika Macinská

 

21.10.2018

Ďakujem za podporu. Stav je stále vážny, do piatku prichádzali každý deň zlé správy, upchaté cievy nielen v nohe, ale aj panve. Potom prišla horúčka, CRP nad 170, zápal ciev v nohe a k tomu ešte aj zápal priedušiek. V pondelok (22.10.) mu urobia CT a rozhodnú o ďalšom postupe a prípadnom prevoze do Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH) a operácii. Modlitby sú potrebné stále. Bolesti neustávajú, stav je stále vážny, ale za posledných 24 hod. nevybehlo nič ďalšie zlé.

Nika Macinská

 

17.10.2018

Náš Filip je v nemocnici, jeho stav je život ohrozujúci, podľa slov lekárov. Má trombózu. Monitorujú ho, riešia aktuálny stav, ale nevedia povedať, ako sa to bude vyvíjať. Čaká sa na výsledky vyšetrení a následne sa rozhodne o ďalšom postupe.

Ďakujem.

Nika Macinská

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *