Národný týždeň manželstva 2018

Milí priatelia,

hoci nám do konca roka 2017 zostáva ešte niekoľko týždňov, chceme vám už teraz dať vedieť, že 12.-18.2.2018 bude na Slovensku po ôsmy krát Národný týždeň manželstva.

Pre budúci ročník sme vybrali tak trochu umeleckú tému: „MANŽELSTVO – UMENIE LÁSKY“.  Ako viditeľný symbol k téme vám chceme ponúknuť možnosť objednať sebe / svojim priateľom / ľuďom vo vašom spoločenstve – kožené náramky, resp. kožené záložky do knihy. 

O tom, ako vyzerajú, koľko stoja, kde sa dajú objednať a tiež ako a dokedy… sa už dočítate v prílohe alebo na: http://www.ntm.sk/naramok/, kde nájdete aj objednávací formulár. Pripravili sme pre vás niekoľko variant náramku, tak veríme, že si vyberiete „ten váš“. Pokiaľ máte záujem o náramok s menami, neodkladajte to na neskôr – tento typ náramkov bude možné objednať si len do 15.12.2017.

Tak sa tešíme, že kožené náramky budú zdobiť (možno) aj vaše ruky a budú inšpirovať vás (aj ľudí naokolo) k premýšľaniu nad ďalšími možnosťami vyjadrenia lásky vášmu manželskému partnerovi.

 „MANŽELSTVO JE UMELECKÉ DIELO, PRETO SA STAŇME UMELCAMI …“

Pokiaľ by ste sa chceli o budúcoročnej kampani dozvedieť viac, prípadne sa inšpirovať pri príprave týždňa manželstva vo vašom meste, mediálny partner Národného týždňa manželstva TV LUX sa bude Národnému týždňu manželstva venovať zajtra 23.11. o 17:30  v relácii „Doma je doma“. Hosťami budú miestni koordinátori NTM v Prešove.

S prianím množstva nových inšpirácií do manželského spolužitia

Renatka a Vlado Sochorovci

koordinátori NTM na Slovensku