Ponuka práce – Odborný asistent servisného oddelenia

Hľadáme nového kolegu – odborného asistenta servisu do dynamicky sa rozvíjajúcej obchodnej firmy predávajúcej audio techniku.

Náplňou prace je organizácia servisu, nie oprava prístrojov.

Kontakt: pir@ketos.eu alebo 0905303788

Odborný asistent servisného oddelenia

Pozícia: Odborný asistent servisného oddelenia

Pracovná oblasť: Služby

Informácia o pracovnom mieste

Miesto práce: Bratislava, Staré Ihrisko 3 – Bratislavský kraj

Ponúkaný plat: Nástupný plat dohodou

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Asistenčné práce pri vedení servisného oddelnia zamerné na HiFi a High – End techniku, multimediálne a inteligentné technológie. Úzka spolupráca so servisným technikom pri organizácii a riešení reklamácií a opráv výrobkov. Organizovanie záručných a pozáručných opráv, zodpovednosť za sledovanie a dodržiavanie termínov pri týchto opravách vrátane zasielania opravených výrobkov zákazníkom. Objednávanie a nakupovanie náhradných dielov špecifikovaných servisným technikom. Vedenie agendy servisného oddelenia, vrátane fakturácie a komunikácie so zákazníkmi a dodávateľmi. Komunikácia v anglictine s výrobcami a partnermi spoločnosti. Správa servisného skladu. Ostatné práce na firme, ako napríklad práce na výstavách, prezentáciách, dílerských dňoch a pomocné práce.

Iné výhody: Možnosť získať zaujímavé a rozmanité zamestnanie so silným potenciálom kariérneho rastu v oblasti špičkovej techniky. Možnosť byť primerane ohodnotený za pracovné výsledky. Práca vo firme s pozitívnou firemnou kultúrou. Taktiež možnosť slobodného presadenia svojich schopností. Získanie špičkových odborných skúseností a znalosti v oblasti spotrebnej elektroniky a multimédií.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:               Úplné stredoškolské s maturitou

Zameranie, odbor:
Ekonomické, technické…

Znalosti:                                             Jazykové znalosti:
Anglický jazyk B1– technické výrazy a porozumenie technickému textu.

Počítačové znalosti:
MS Outlook – pokročilý
MS Excel – pokročilý
MS Windows – pokročilý
MS Word – pokročilý

Odborné znalosti:                               vzdialená správa zariadenií, teamviewer,

Vodičský preukaz:                        B

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky: Fanúšikovstvo pre modernú techniku v danej oblasti. Prirodzená schopnosť vo vlastnom organizovaní si práce a spolupráce s kolegami. Čestnosť, osobná odvaha, komunikatívnosť, bezúhonnosť a spoľahlivosť. Ovládanie PC a web prostredia. Zodpovednodsť za zadané úlohy.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti: Predaj a inštalácia audiovizuálnych zariadení, HiFi a High – End techniky, multimediálnych technológií a domácich kín.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti: Obchod

Informácie o výberovom konaní:

  1. kolo: Životopis, na adresu: pir@ketos.eu
  2. kolo: Osobný pohovor

Adresa spoločnosti:                                       KETOS, s.r.o.
Staré Ihrisko 3
831 02 Bratislava
www.ketos.eu

Kontakt:                                                           Kontaktná osoba: Miroslav Pír
Tel: 0905-303 788
E-mail: pír@ketos.eu – poslať životopis