Ponuka práce – sociálny pracovník alebo psychológ v Nízkoprahovom klube KASPIAN

KASPIAN – Občianske združenie

Miesto práce: Furdekova 6/a, 851 03 Bratislava
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: 01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto): 841

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude priama práca s deťmi a mládežou v teréne / klube, manažovanie projektov, fundraising.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Práca v najstaršom nízkoprahovom programe na Slovensku so stabilným postavením v treťom sektore;
  • príjemné pracovné prostredie;
  • práca v akčnom tíme;
  • pohyblivý pracovný čas;
  • 5 dní dovolenky nad rámec;
  • možnosť vytvoriť si vlastný systém práce a realizovať nápady;
  • stáže/konferencie v zahraničí;
  • vzdelávací systém podporujúci profesný rast;
  • služobný notebook, mobilný telefón.

Informácie o výberovom konaní
Kolo osobných pohovorov sa začína 16. 10. 2017 a ukončí sa po nájdení vhodného kandidáta.
Neváhaj a prihlás sa (prosíme, iba pokiaľ spĺňaš uvedené kritéria).

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
sociálna práca, psychológia

Počítačové znalosti – používateľ

  • Microsoft Word – základy
  • Microsoft Excel – základy
  • Microsoft Windows – základy

Počet rokov praxe
3

Osobnostné predpoklady a zručnosti
dobrý písomný prejav, komunikačné zručnosti; samostatnosť, kreatívnosť, zodpovednosť, flexibilita, znalosť neziskového prostredia, cudzí jazyk (predovšetkým angličtina), vodičský preukaz a prax sú výhodou.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti
Poslaním programov KASPIAN je pomôcť napĺňať potreby detí a mladých ľudí, ktorí svoj
voľný čas trávia v uliciach Bratislavy. Skvalitniť ich život prostredníctvom metód sociálnej
práce, voľnočasovými a preventívnymi aktivitami ako aj vzdelávaním. Viac informácií
nájdete na www.kaspian.sk alebo https://www.facebook.com/kaspian.sk .

Počet zamestnancov
5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti
Furdekova 6A
851 03 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Mgr. Radka Hrnčiarová
Tel.: 0911584803
E-mail: poslať životopis