Prestavba chaty v Račkovej

V pondelok 1.októbra 2018 začíname s rekonštrukciou posledného pol poschodia v Chate Komenského v Račkovej doline. Ide o prestavbu spoločných toaliet a turistických izieb na 1. poschodí. Ak by ste sa nás chceli v tomto diele podporiť, budeme radi. Môžete to urobiť týmito spôsobmi.

  • Modlitebná podpora – uvedomujeme si, že ak Hospodin nestavia mesto, nadarmo sa namáhajú jeho stavitelia. Prosíme modlite sa, za Božie požehnanie pri stavbe, múdrosť, zručnosť, dobré počasie, za potrebné financie.
  • Finančná podpora – hoci sa nám podarilo zabezpečiť viac ako polovicu plánovaneho rozpočtu, stále sa modlíme za vyše 35,000 eur. Ak by ste sa rozhodli urobiť účelovú zborovú zbierku, resp. zaslať osobný dar, môžete tak urobiť na č.u. SK46 5600 0000 0060 1444 0004 v.s. 777. Ďakujeme aj vám, čo ste nám poukázali 2 % z podielových daní.
  • Stavebná brigáda – hoci väčšinu stavebných prác je potrebné riešiť dodávateľsky, ponúkame jednotlivcom aj skupinám možnosť sa aj manuálne zapojiť do niektorých fáz rekonštrukcie (búracie práce, maľovanie, príp. niektoré odborné práce). V prípade záujmu vám rád poskytnem bližšie informácie.

V budúcnosti pri zabezpečení dostatku financií plánujeme ešte vybudovať výťah, zatepliť budovu, dokončiť športové ihrisko, prípadne zrealizovať prístavbu novej budovy.

S prianím Božieho požehnania,

Pavel Šinko, 0907 169875

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *