Zdravé materské zbory II

Rada BJB v SR a Misijný odbor BJB v SR pozýva na podujatie Zdravé materské zbory II, ktoré sa uskutoční v sobotu 9. novembra 2019 od 9.30 v zbore BJB v Banskej Bystrici.

Ide o pokračovanie seminára z apríla 2019, keď nám v rámci Spolu v misii (v Račkovej doline) brat Steve Elliott predstavil biblický obraz zdravého zboru, t. j.  zboru, ktorý okrem iného zakladá nové zbory. 

Steve Elliott, sa už niekoľko dekád venuje poradenstvu zborom a denomináciám najmä v oblasti zakladania nových zborov. Minulý rok Steve v rámci BJB realizoval tréning pre koučov, ktorí slúžia zakladateľom zborov, jednodňový seminár o zakladaní zborov (v Banskej Bystrici) a „Základný tréning“ pre tímy zakladajúce nové zbory, na ktorom sa zúčastnilo okolo 30 ľudí z našej cirkvi (Račkova dolina). V apríli 2019 sme v rámci Spolu v misii privítali najmä členov staršovstiev, kazateľov a ľudí so srdcom pre misiu so zámerom poukázať na veľmi potrebnú úlohu zdravých zborov a napomáhať šíreniu evanjelia odvážnou podporou zakladania nových zborov.

Bude skvelé, ak všetci, čo sme sa v apríli stretli, prídeme na dokončenie tohto seminára a zoberieme so sebou aj ďalších!

Prihláste sa prosím do 7. novembra 2019 na tomto linku.

Teším sa na stretnutie.

Ben Uhrin

Predseda rady BJB v SR