Kurz Statočný muž

Pre mužov, ktorý sa chcú posunúť ďalej v oblasti sexuálnej čistoty a/alebo prestať sa venovať pornografii, ponúkame v zbore Viera dvakrát do roku kurz Od dobrého k statočnému mužovi.

Kurz prebieha skupinovou formou. Skupina sa stretáva spravidla raz za mesiac (záleží na dohode skupiny).

Ak by ste mali záujem o takýto kurz, prihláste sa pomocou tohto formulára.

Podkladom pre kurz je štúdium knihy Od dobrého muža k statočnému mužovi. Túto knihu je ale možné, zakúpiť si v kancelárii zboru aj mimo kurzu. Ak máte záujem len o kúpu knihy, kontaktujte nás na emailovej adrese kancelaria@bjbviera.sk.

Od dobrého muža k statočnému mužovi

Dr. Allan Meyer – ViViT s.r.o. 2015

Cena: 5€

Popis knihy

  Sex stavia mužov pod tlak. Dobrí muži majú dobré zámery, no dobrými zámermi je vydláždená aj cesta do pekla. Táto kniha je cestou pre mužov, ktorí chcú niečo viac, než len dobré zámery. Relevantným spôsobom rozoberá citlivú, ale zároveň nesmierne dôležitú tému mužskej sexuality a pomáha mužom, posilňovať a obnovovať ich morálnu a duchovnú integritu v našom sexom-pobláznenom svete.

  Ak je nejaký muž ochotný, venovať sa obnove a zabezpečeniu morálnych a duchovných múrov vo svojom živote, dokáže to spraviť; môže mať viac, než len dobré zámery a môže sa stať statočným mužom – takým mužom, ktorý je silný aj pod tlakom; takým mužom, na ktorého sa ženy a deti môžu spoľahnúť.

  Knihu odporúčame všetkým mužom, ktorí túžia po radikálnej mravnej čistote, mužom, ktorí chcú múdro viesť svojich synov v oblasti mužskej sexuality a ženám, ktoré túžia lepšie chápať svojich manželov.

Možnosti platby:

  • v hotovosti v kancelárii zboru na Trnavskej ceste 67 pri prebratí knihy
  • prevodom na účet zboru č. 0171892437/0900, var. s. 999

K cene bude pripočítané poštovné podľa rozsahu objednávky.