Naše bohoslužby v Jelke

Sme vďační Bohu, že sa môžeme stretávať a viesť ľudí ku viere v Pána Ježiša. Aj keď nás je málo, naše spoločenstvo v Jelke žije a krok za krokom prichádzajú noví a tí privádzajú svojich priateľov a deti do zboru.

Naše posledné zhromaždenie trvalo viac ako dve hodiny a napriek obmedzeniam, rúškam a nižším teplotám ako v lete sa nikomu nechcelo ísť domov. Svedectvá, modlitby, slovo, kázeň, chvály, myslím, že každý odchádzal zo stretnutia naplnený.

Svedectvo Heni, slovo, ktoré čítala cez týždeň doma, a ako k nej hovorí Pán, aby si začala šetriť na prípojku vody do domu, nás všetkých dojalo. Aj jej 15-ročná dcéra Jesika čítala slovo z Rimanom a aj to, čo sa jej dotýkalo, aby nikomu nič nedĺžila okrem lásky a vyznala aj vďaku mame, ktorá sa o nich stará. Renátka tiež ďakovala Bohu, že môže byť s nami a prosila o modlitby a aj návštevu sestier a celkovo jej rodiny.

Každý má svoj príbeh a aj úlohu cez týždeň čítať si Bibliu a zapísať, čo k danému slovu vníma od Pána. A tak si celé spoločenstvo vzájomne slúži. Je to úžasné, že aj zo Senca prišli traja do zboru v Jelke.

Ďakujeme, že mnohí sa za naše malé stádočko modlia. Aj my sa modlíme za vás a sme vďační, že sa môžeme stretávať, aj keď s obmedzeniami.

Buďte požehnaní.

S láskou Oto a Zuzka