Chata Komenského v Račkovej hľadá kuchára/kuchárku

Pozdravujem vas bratia a sestry,

Píšem vám, lebo sa nám trochu skomplikovala situácia v Račkovej doline. V kuchyni sa nám striedajú dve zmeny. Pracuje sa dva dni po 12 hodín a potom dva dni voľna. Na každej zmene je jedna hlavná kuchárka a niekoľko pomocných (podľa počtu hostí).
Jedna z dvoch hlavných kuchárok mala minulý týždeň operáciu srdca a niekoľko mesiacov určite nebude môcť pracovať. Súrne hľadáme náhradu, čo teraz v sezóne a na Liptove je dosť náročné. Momentálne tam máme skoro 100 hostí. Tento týždeň sme už nejako “polepili”, ale budúci týždeň je zatiaľ kritický.
Hľadáme teda kuchára/kuchárku (nemusí byť vyučený kuchár, stačí aj šikovná gazdiná), ktorá by pomohla v utorok 25.7., stredu 26.7. a sobotu 29.7, nedeľu 30.7.. Prípadne by to mohol byť aj niekto, kto by od augusta nastúpil do pracovného pomeru.
Ak by ste vedeli o niekom, kto by vedel, mohol a chcel pomôcť, nech kontaktuje prosím s. Hanku Trnavskú 0903 501 852 alebo mňa 0907 169 875.
Pripájam ešte prosbu o modlitby za Hanku Trnavskú, ktorá už niekoľko dní ma zaseknutý nerv v krku, veľké bolesti a infúzie zatiaľ nezaberajú.
S prianím požehnaného letného času,
Palino Šinko