Nahrávam Udalosti

« All Events

Zborový tábor

28. augusta - 31. augusta

Miesto: Hotel Remata

Termín: 28. – 31. augusta (začíname večerou, končíme raňajkami)

1. Prihlasovať sa dá cez tento formulár,  ale ešte pred tým pár informácií. Cez formulár nahlasujete celú svoju rodinu spôsobom, že najskôr vypíšete vaše informácie a neskôr dole nájdete tlačidlo PRIDAŤ ČLENA. Keď to urobíte, musíte sa vrátiť vyššie do formulára pod vaše vyplnené údaje (kde ste zadali vaše meno a pod.) a tam sa objavia nové kolonky, do ktorých vyplníte info k ďalšiemu členovi. Takýmto spôsobom môžete pridať aj viacero členov.

Novinkou tiež je, že vám to v prihláške rovno napočítava sumy za každého člena (a potom aj spolu), podľa toho kde si vyberiete ubytovanie (hotel alebo turistická ubytovňa). POZOR!!!! Ak sa stane, že na tábor sa prihlási menej ako 100 účastníkov, turistická ubytovňa nebude pre nás k dispozícií. Budem následne obvolávať ľudí, ktorí sa prihlásili do ubytovne a riešiť či je ok, že budú bývať v hoteli. Uvidíme ako sa to vyvinie, takto máme nastavenú cenovú ponuku a podmienky.

2. Pozorní buďte pri zadávaní dátumov narodenia – nastavené je to DD/MM/YYYY, ale v niektorých počítačoch podľa vašich nastavení sa môže stať, že vám dá formát MM/DD/YYYY. Len si na to prosím dajte pozor, aby ste dátum zadali správne aj kvôli cene za ubytovanie a stravu.

3. Sumy: Posielam vám sem aj konkrétne sumy, nakoľko ich v prihláške uvidíte až keď vyplníte údaje. V cene je ubytovanie a plná penzia (základné raňajky, 2-chodový obed, 2-chodová večera). Ceny sú za celý pobyt:

HOTEL:

– základné lôžko: 150€/ os.

– mládež na prístelke (12 – 17,99 rokov): 132€ / os.

– deti na prístelke (4 – 11,99 rokov ): 98€ / os.

– deti do 3,99 rokov bez lôžka a stravy:  zadarmo

– deti do 3,99 rokov bez lôžka so stravou: 62€/os.

UBYTOVŇA:

– základné lôžko: 107€/ os.

– mládež lôžko (12 – 17,99 rokov): 87€ / os.

– deti základné lôžko ( 4 – 11,99 rokov): 75€ / os.

– deti do 3,99 rokov bez lôžka a stravy: zadarmo

– deti do 3,99 rokov bez lôžka so stravou: 62€/os.

4. Strava: tento rok sa mení forma raňajok na základné raňajky, tzn. napr. šunkový nárez, chlieb vo vajci, chlieb, pečivo, maslo, džem, cereálie, raňajková káva/čaj. Nebude už taký široký výber ako po iné roky, nakoľko cena by bola o dosť vyššia. Nemusíte sa však obávať, bude z čoho vyberať.

Ak máte nejaké intolerancie, prosím nezabudnite uviesť v prihláške a zmeňte z normalnej stravy na DIÉTA, do poznámky uveďte o aký druh diéty sa jedná.

5. Rekreačné poukazy sa dajú uplatniť, treba to uviesť do poslednej kolónky s názvom AKÁKOĽVEK POZNÁMKA.

6. Výška zálohy je 20€ za 1 osobu. Prihláška sa stáva záväznou až po prijatí zálohy. Po vyplnení prihlášky je potrebné uhradiť zálohu bankovým prevodom na číslo účtu, ktoré nájdete v maili, ktorý vám príde po odoslaní prihlášky. Kto chce, môžete uhradiť aj celú sumu za tábor.

VS:1111

Rozdiel medzi celkovou sumou za tábor a uhradenou zálohou je potrebné uhradiť do 18. augusta 2024.

Podrobnosti

Začiatok:
28. augusta
Koniec:
31. augusta
Udalosť Kategória:

Organizátor

BJB Viera

Miesto udalosti

Hotel Remata

Podrobnosti

Začiatok:
28. augusta
Koniec:
31. augusta
Udalosť Kategória:

Organizátor

BJB Viera

Miesto udalosti

Hotel Remata