Pozvanie na stretnutie dobrovoľníkov NTM

Haló, haló, NTM-áci milí,

sľúbili sme Vám ozvať sa po prázdninách, tak sa teda opäť hlásime. Veríme, že leto ste dobre využili, načerpali veľa nových síl aj inšpiratívnych nápadov pre nadchádzajúce obdobie … vrátane NTM. Tak by sme si o tom mali čo najskôr povedať, aby nám to nevyprchalo, čo poviete?

Pozývame Vás teda na celoslovenské stretnutie dobrovoľníkov NTM a aj prípadných „zvedavcov“ (teda tých, ktorí sa o NTM chcú dozvedieť viac a teraz ešte netušia, či by sa chceli do organizácie podujatí NTM aj zapojiť). Tentokrát budeme mať špeciálnu príležitosť dozvedieť sa o NTM z prvej ruky, pretože pozvanie prijal aj zakladateľ iniciatívy Marriage Week – Richard Kane s manželkou Mariou. Kane-ovci nám povedia nielen to ako sa to celé začalo, ale aj o súčasnosti a aktivitách NTM vo svete, a tiež niečo o vízii NTM. Obaja sú inšpiratívni rečníci a myslím, že sa máme na čo tešiť.

Stretnutie sa uskutoční už tradične v Liptovskom Mikuláši v sobotu 1. októbra v čase od 10 do 16hod.

Časť stretnutia budeme venovať príprave NTM 2023, ktorého témou bude jednoducho „ODKAZ …“. Budeme tiež hovoriť o prípadnej spoločnej aktivite, ktorú by sme pre NTM 2023 mohli spoločne premyslieť a pripraviť.

Na stretnutie sa môžete prihlásiť cez formulár na tomto linku.

Prihláste sa čím skôr, prosím, najneskôr však do 20.septembra. Prihláseným účastníkom zašleme program stretnutia aj s ďalšími potrebnými informáciami.

Tešíme sa na spoločný čas s Vami.

Za koordinačný tím

Renatka a Vlado Sochorovci