Vianočné balíčky pre deti aj dospelých

Milí priatelia, tak ako každý rok robíme balíčky pre deti, aj tento rok na Vianoce chceme pripraviť balíčky nielen pre deti, ale aj ich rodičov. Deti, ktoré chceme obdarovať, máme viac, ale rodiny s deťmi (cca 40 ľudí aj s deťmi) chceme pozvať do zboru v Jelke, kde budeme hovoriť aj posolstvo evanjelia a pripravíme program.

Budeme vďační, ak by mal niekto záujem zapojiť sa. Potrebujeme vedieť iba, či chce pripraviť balík pre dieťa – chlapca alebo dievčatko alebo pre dospelého – muža alebo ženu.

Tento mesiac zbierka potravín v zbore nebude, chceme to už spojiť s Vianocami. Kto by chcel urobiť potravinový balíček, môže. Balíčky budú k Vianociam, tak aj sortiment potravín by mohol byť primeraný Vianociam.

Termín odovzdania balíčkov pre deti a dospelých spolu s potravinami je nedeľa 10. december, kedy po ne prídeme do zboru Viera na Cablkovej. Evanjelizáciu budeme mať 22. decembra v zbore v Jelke.

Do balíčkov pre dospelých, ale aj deti môžete dať aj oblečenie, šále, čiapky, ponožky. Môžu byť aj nosené, ale čisté a opraté.

Tešíme sa na radosť, ktorú dáme tým, čo ju možno ani na Vianoce nepoznajú.

S láskou Oto a Zuzka a naši z Jelky

0905 532 548

oto.zuzana@gmail.com